Sluneční kolekce Co., Limited, jako profesionální ratanový zahradní nábytek výrobce, byla založena v roce 2005 a se stal známý výrobce a Exportér pro více než 11 let. Naším hlavním trhem je západní Evropa, Severní Amerika a Austrálie.

Naši řemeslníci navrhujeme a vyrábíme produkty loajální k nadčasové umění kvalitní design nábytku a stavebnictví. Náš nábytek je vytvořen pomocí pouze nejvyšší stupeň hliník a nejvíce odolný ratanový nábytek, který posílí nábytek a učinit z něj nesmírně tvárný. SLC nábytek je dostupný v široké spektrum povrchových úprav a textilie přizpůsobí styl nebo nastavení a nabízí také širokou škálu dalších příslušenství kusů, které jsou jistě zlepší jakékoliv venkovní obytný prostor. Tyto prvky nastavenými SLC rekreační nábytek jinde a když si koupíte prostřednictvím nás, zakoupíte historii kvality a excelence a nábytek, který vydrží i do budoucna. "Kvalita Firstandquot; je vždy motto absorpce slunečního záření.

Jsme hrdí na to, poskytnout že nejkvalitnější ručně venkovní neformální domácí nábytek a doplňky na factory direct ceny s on čas dodání, zaručená spokojenost a největší osobní služby v oboru.

Upřímně vítáme vás k návštěvě našeho závodu andamp; showroomu!