Venkovní venkovní zahradní proutěný stůl a židle

Venkovní venkovní zahradní proutěný stůl a židle
Podrobnosti o produktu

Venkovní venkovní zahradní proutěný stůl a židle


Shromážděte sousedy za zahradní barbecue nebo popíjení koktejlů pod hvězdami s tímto potřebným sady pro stůl a židle, které obsahují skleněný stůl a 6 pryskyřicových prutových židlí.

Ozdobte své oblíbené venkovní prostory s nádherným proutěným terasovým jídelním nábytkem, proutěným venkovním nábytkem, proutěnými židlemi a stoly z terasy a dalšími z naší sbírky.


Specifikace produktu

Předmět číslo. Popisy Rozměry Pcs / set Poznámky
SC-B8849 židle 58 * 63 * 89cm 6

1) Hliníkový rám Venkovní plechové židle Rattan Stoličky

2) PE ratan nebo proutí

3) 5 cm polštáře a polštáře 45 * 45 cm

4) Stůl s 8mm černým tvrzeným sklem

5) Nabídka služeb OEM

stůl 220 x 100 x 75 cm 1


Další obrázky Prezentace
Výrobní řady SLC

1) židle Série: venkovní židle, zahradní židle, patio židle, ratan židle, proutěné židle, plážové židle, skládací židle, stohovatelná židle, barová židle, křeslo židle, volný čas židle, křeslo, armless chair, Židle, židle na židle, atd.

2) Stůl Série: venkovní stůl, zahradní stůl, terasa stůl, ratanový stůl, proutěný stůl, konferenční stolek, jídelní stůl, 6-sedací jídelní stůl, 8-místný jídelní stůl, 4-sedací jídelní stůl, obdélníkový jídelní stůl, Stůl, piknikový stůl, čajový stůl, barový stůl atd.

3) Sofa Série: venkovní pohovka, zahradní gauč, patio pohovka, ratanová pohovka, proutěná pohovka, sekční pohovka, složená pohovka, pohovka, jednolodní pohovka, sedátko, rohová pohovka, rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, , atd.

4) Lounge & Daybed Série: venkovní salonek, venkovní lehátko, venkovní slunná postel, zahradní salonek, zahradní lehátko, zahradní lehátko, patio salonek, patio lehátko, patio slunečník, venkovní gauč, zahradní gauč, , Zahradní lehátko se střechou, zahradní lehátko, lehátko, salonek, gauč, atd.

5) Zahradní doplňky: kvetináč, zahradní váza, postel pro psy, polštářová krabička, líný susan, odpadkové koše, koše, vozík, kbelík na ledu atd.


Co je vyrobeno z ratanového zahradního nábytku?

Celý náš ratanový zahradní nábytek je vyroben ze syntetického ratanu, což znamená, že vydrží po celé léto.

Jsme si jisti, že váš nový venkovní nábytek bude trvat, že nabízíme 3letou záruku na všechny naše výrobky.

 

TKANÍ

Náš venkovní nábytek z ratanu je vyroben z vysoce kvalitního PE pryskyřice, vyrobeného tak, aby odolával všem povětrnostním podmínkám. Celý náš nábytek je vyroben a vyzkoušen, aby dokázal zvládnout všechny roční období.

 

VŠECHNY POČÍTAČE NA POČASÍ

Naše jedinečné polštáře s dokonalým komfortem k sedění jsou určeny k pobytu mimo sezónu. Polštáře se snadno čistí, rychle se vyschnou, mají zip pro snadné čištění, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou odolné vůči barvám a UV záření.

 

HLINÍK

Máme široký sortiment hliníkového nábytku. Náš hliníkový nábytek má tu výhodu, že je lehký a silný. Vysoce kvalitní práškové lakování zajišťuje, že naše hliníkové výrobky dokáží vydržet jakýkoli druh klimatu.


Solar Collection Co, Ltd je dobře-známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů Weatherproof Venkovní zahradní stůl a židle Set, který je vybaven profesionální a produktivní továrny. Můžeme Vám nabídnout celou řadu venkovního nábytku. Vítejte na velkoobchodní kvalitě odolné venkovní venkovní zahradní proutěný stůl a židle Set s námi.
Dotaz
[[ImgSrc-PhoneChat]]